
26 czerwca 2026 r. w III Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Katedrze Zamojskiej. Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie odebrali świadectwa promocyjne.
Główna część oficjalna odbyła się w sali teatralnej. To tam uczniowie z najwyższymi wynikami w nauce otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za osiągnięcia naukowe i sportowe.
Prymus szkoły:
Prymusi klas:
1a – Kacper Kiszczak
1b – Izabela Pasieczna
1cd – Kornelia Semczuk
Stypendia sportowe:
BADMINTON – II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie
KOSZYKÓWKA 3x3 – II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie
KOSZYKÓWKA 3x3 – III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie
LIGA LEKKOATLETYCZNA – III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie
LIGA LEKKOATLETYCZNA – IV miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie
FESTIWAL SZTAFET – IV miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie
UNIHOKEJ – IV miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie
UNIHOKEJ – V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie
BADMINTON – V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie
LIGA LEKKOATLETYCZNA – VI miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie
PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA – VI miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie
KOSZYKÓWKA 3x3 – I miejsce w Rejonowej Licealiadzie
PŁYWANIE INDYWIDUALNE – I miejsce w Rejonowej Licealiadzie
LIGA LEKKOATLETYCZNA – I miejsce w Rejonowej Licealiadzie
SZTAFETA PŁYWACKA – II miejsce w Rejonowej Licealiadzie
PŁYWANIE INDYWIDUALNE – II miejsce w Rejonowej Licealiadzie
PIŁKA SIATKOWA – II miejsce w Rejonowej Licealiadzie
FESTIWAL SZTAFET – II miejsce w Rejonowej Licealiadzie












22-400 Zamość
ul. Kilińskiego 15