Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Olimpijczycy

 

Maciej Wojnar

Finalista XV Olimpiady Przedsiębiorczości 

w roku szkolnym 2019/2020

Finalista XXXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej 

Finalista XIV  Olimpiady Przedsiębiorczości 

w roku szkolnym 2018/2019

 

Stanisław Zabandżała 

Laureat XLV Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2018/2019

Karol Błaszczuk

Finalista XLIV Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2017/2018

Sebastian Czusz 

Finalista XLI Olimpiady Języka Francuskiego 

w roku szkolnym 2018/2019

Finalista XLI Olimpiady Języka Francuskiego 

w roku szkolnym 2017/2018

 
Jakub Adamiak

Finalista XXXIX Olimpiady Języka Niemieckiego

w roku szkolnym 2015/2016

 

 
Marcin  Kliza

Finalista XXXIV Olimpiady Języka Łacińskiego

w roku szkolnym 2015/2016

 
Konrad Malec

Finalista XLII Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2015/2016

 
Diana Patrycja Paszko

Finalistka XXXIV Olimpiady Języka Łacińskiego

Finalistka XLII Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2015/2016

 
Aleksandra Tymicka 

Finalistka XLV Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2015/2016

 

 
Dorota Kasiura

Finalistka XXXIV Olimpiady Języka Łacińskiego

w roku szkolnym 2015/2016

Laureatka XLI Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2014/2015

 
Dominika Bajwoluk

Finalistka XLI Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2014/2015

 
Karolina Derkacz

Finalistka XLI Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2014/2015

 
Katarzyna  Spychalska

Finalistka XLIV Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2014/2015

 
 Rafał Dyrda

Finalista XLIV Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2014/2015

 Mariusz Koper

Laureat XL Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2013/2014

 

 Justyna Drankowska 

Laureatka XXVIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

w roku szkolnym 2012/2013

Finalistka XLIII Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2013/2014

 

 Agnieszka Kamińska

Finalistka XXX Olimpiady Języka Łacińskiego

w roku szkolnym 2011/2012

Finalistka XLII Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2012/2013

   Agnieszka Kimak  

Finalistka XLII Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2012/2013

Tomasz Kraczek

Finalista Olimpiady Filozoficznej

w roku szkolnym 2012/2013

Barbara Michalczyk

Finalistka XXXIX Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2012/2013

Amanda Nowosad

Finalistka XXXVI Olimpiady Języka Francuskiego

w roku szkolnym 2012/2013

Gabriela  Gospodarek

Laureatka XXXVIII Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2011/2012

Ernest Kosa

Laureat XXXVIII Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2011/2012

Katarzyna Sitarz

Finalistka XLI Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2011/2012

Jakub Orzechowski

Finalista XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

w roku szkolnym 2010/2011

Finalista XLI Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2011/2012

Laureat Konkursu Losy  Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego- „Za wolność waszą i naszą 1768-1864”

w roku szkolnym 2011/2012

Magdalena Żołnierczuk

Finalistka XLI Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2011/2012

Beata Baj

Finalistka XXXVII Olimpiady Geograficznej 

w roku szkolnym 2010/2011

Mateusz Pindral

Finalista LVII Olimpiady Chemicznej 

w roku szkolnym 2010/2011

 Justyna Szewczuk

Finalistka XXXVII Olimpiady Historycznej 

w roku szkolnym 2010/2011

Błażej Stanisław Szum

Finalista LVII Olimpiady Chemicznej 

w roku szkolnym 2010/2011

Krzysztof Kowalczyk

Finalista Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2009/2010

Karolina Semczuk

Finalistka Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2009/2010

Błażej Szum

Finalista LIX Olimpiady Fizycznej

w roku szkolnym 2009/2010

Sylwia Panas

Finalistka konkursu Losy Polaków na Wschodzie po 17 września

w roku szkolnym 2009/2010

Ewa Walczak

Finalistka konkursu Losy Polaków na Wschodzie po 17 września

w roku szkolnym 2009/2010

Estera Winiarska

Finalistka Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

w roku szkolnym 2009/2010

Finalistka Olimpiady Języka Łacińskiego

w roku szkolnym 2009/2010

Magdalena Piskor

Laureatka XXXIII Olimpiady Języka Francuskiego

w roku szkolnym 2009/2010

Anna Parnicka

Finalistka XXXIII Olimpiady Języka Francuskiego

w roku szkolnym 2009/2010

Karolina Semczuk

Finalistka XXXIV Olimpiady Ekologicznej

w roku szkolnym 2008/2009

Wojciech Koczułap

Finalista XXXV Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2008/2009

Aleksandra Kozyra

Finalistka XXXII Olimpiady Języka Francuskiego

w roku szkolnym 2008/2009

Grzegorz Knap

Finalista 50 Olimpiady Wiedzy O Polsce i Świecie Współczesnym

w roku szkolnym 2008/2009

Mateusz Sołowiej

Finalista XXXVII Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2007/2008

Agnieszka Molas

Finalistka XXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

w roku szkolnym 2007/2008

Klaudia Krupa

Finalistka XXVI Olimpiady Języka Łacińskiego

w roku szkolnym 2007/2008

Katarzyna Komendacka

Finalistka XXXI Olimpiady Języka Francuskiego

w roku szkolnym 2007/2008

Ciupa Katarzyna

Finalistka XXX III Olimpiady Geograficznej

w roku szkolnym 2006/2007

Matej Paweł

Finalista XXXIII Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2006/2007

Kozioł Magdalena

Finalistka XXXVI Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2006/2007

 

Hernas Katarzyna Anna

Finalistka XXXVI Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2006/2007

Cioch Marcin

Finalista XXXVI Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2006/2007

Leszczyński Michał Krzysztof

Laureat LIII Olimpiady Chemicznej

w roku szkolnym 2006/2007

Kajetan Mazurek

Laureat XXI Olimpiady Ekologicznej

w roku szkolnym 2005/2006

Andrzej Hołowiński

Finalista XXIV Olimpiady Języka Łacińskiego

w roku szkolnym 2005/2006

Magda Paszko

Finalistka XXIX Olimpiady Języka Francuskiego

w roku szkolnym 2005/2006

Agata Paszko

Finalistka XXIX Olimpiady Języka Francuskiego

w roku szkolnym 2005/2006

Paweł Morawski

Finalista XXXV Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2005/2006

Damian Łasocha

Finalista XXXV Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2005/2006

Przemysław Gumiela

Laureat XXXII Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2005/2006

Anna Trzos

Finalistka XV Olimpiady Teologii Katolickiej

w roku szkolnym 2004/2005

Michał Lelonek

Finalista XXXI Olimpiady Historycznej

w roku szkolnym 2004/2005

Elżbieta Sak

Laureatka Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r.

w roku szkolnym 2004/2005

Katarzyna Sawulska

Finalistka XXXIV Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2004/2005

Magda Wróbel

Laureatka Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r.”

w roku szkolnym 2003/2004

Kajetan Mazurek

Finalista Olimpiady Ekologicznej

w roku szkolnym 2003/2004

Paweł Turczyn

Finalista Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2003/2004

Natalia Kosarska

Finalistka XIV Olimpiady Teologii Katolickiej
w roku szkolnym 2003/2004


Finalistka XV Olimpiady Teologii Katolickiej 
w roku szkolnym 2004/2005

Piotr Kuryłowicz

Finalista Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2003/2004

Przemysław Gumiela

Finalista XXII Olimpiady Języka Łacińskiego

w roku szkolnym 2003/2004


Laureat XXIII Olimpiady Języka Łacińskiego

w roku szkolnym 2004/2005

Karol Brodowski

Finalista Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2003/2004

Rafał Kądziołka

Finalista Olimpiady Filozoficznej

w roku szkolnym 2003/2004

Izabela Zakrocka

Finalistka Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2002/2003

Dobrawa Lisak

Finalistka Olimpiady Literatury Języka Polskiego

w roku szkolnym 2002/2003

Michał Adamczuk

Laureat XIV Olimpiady Filozoficznej

w roku szkolnym 2001/2002

Katarzyna Chwiejczak

Laureatka Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 2001/2002

Agnieszka Ziemka

Laureatka Olimpiady Języka Łacińskiego

w roku szkolnym 2001/2002

Agnieszka Kowal

Finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego

w roku szkolnym 2000/2001


Finalistka Olimpiady Języka Rosyjskiego

w roku szkolnym 2001/2002

Zbigniew Hałas

Finalista Olimpiady Fizycznej

w roku szkolnym 2000/2001


Finalista Olimpiady Fizycznej

w roku szkolnym 2001/2002

Łukasz Tuz

Laureat Olimpiady „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r.”

w roku szkolnym 2000/2001

Bartosz Żurawicki

Finalista Olimpiady Geograficznej

w roku szkolnym 1999/2000


Finalista Olimpiady Nautologicznej

w roku szkolnym 2000/2001


Laureat Olimpiady Geograficznej

w roku szkolnym 2000/2001

Urszula Smarkala

Finalistka Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

w roku szkolnym 1999/2000


Finalistka Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

w roku szkolnym 2000/2001

Agnieszka Federowicz

Finalistka Olimpiady Języka Angielskiego

w roku szkolnym 1999/2000


Finalistka Olimpiady Języka Angielskiego

w roku szkolnym 2000/2001

Maciej Krajcarz

Finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

w roku szkolnym 1998/1999


Laureat Olimpiady Biologicznej

w roku szkolnym 1998/1999

Marcin Byra

Finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

w roku szkolnym 1997/1998

 

Data dodania: 2021-04-16 16:34:10
Data edycji: 2021-04-28 22:02:43
Ilość wyświetleń: 424

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe
Więcej informacji

Kalendarz

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły
Więcej informacji

Współpracujemy z

"Wszystko co wielkie, jest wielkie przez serce"

Cyprian Kamil Norwid
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook