Czcionka:

Kontrast:

Sukcesy sportowe

III Liceum osiąga sukcesy sportowe na szczeblu regionalnym i wojewódzkim, szczególnie w grach zespołowych dziewcząt i chłopców: piłce siatkowej, piłce ręcznej, piłce koszykowej, piłce nożnej.

Zdobywamy puchary i medale w pływaniu, tenisie stołowym, zawodach lekkoatletycznych.

Mamy sukcesy w rozgrywkach szachowych.

Nasze liceum zajęło IV miejsce w  rywalizacji sportowej województwa lubelskiego, w roku szkolnym 2020/2021

Wysokie  wyniki to zasługa doskonałej kadry nauczycieli wychowania fizycznego, którzy posiadają  tytuł trenera w poszczególnych dyscyplinach, a  także bardzo dobrej bazy sportowej: pełnowymiarowa hala, siłownia, sala do zajęć korekcyjnych, boiska i kort tenisowy.

TUTAJ można zapoznać się z sukcesami sportowymi naszych uczniów w roku szkolnym 2020/2021

Data dodania: 2021-04-16 16:56:20
Data edycji: 2021-07-15 21:39:23

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły