Czcionka:

Kontrast:

Za młodzi, by ratować życie? NIE ŻARTUJ!

W projekt  #KOMÓRKOMANIA klasy biologiczne pod kierunkiem p. Anny Stopyry angażują się corocznie już od 2016 roku. Część z Was na pewno pamięta organizowane przez nas akcje stacjonarne, podczas których osoby, które skończyły 18 r.ż. mogły zarejestrować się jako potencjalni dawcy. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wasza empatia i odwaga w pomaganiu przyczyniły się do tego, że u wielu chorych wzrosła nadzieja na odzyskanie zdrowia. W tym roku szkolnym pandemia uniemożliwiła nam organiazację akcji  w takiej formie, lecz Wy jak najbardziej możecie zaangażować się we wsparcie Fundacji DKMS, wysyłając zgłoszenie na stronie:

"Za młodzi, by ratować życie? Nie żartuj!" Włącz w pomaganie swoją rodzinę i znajomych. Zamów "Zestaw na 5" i przekonaj wszystkich do rejestracji w bazie Fundacji DKMS!

Data dodania: 2021-05-04 19:25:54
Data edycji: 2021-05-04 19:35:24

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły