Czcionka:

Kontrast:

Wyniki konkursu plastycznego „Z Mickiewicza wywiedzione…”

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż znamy laureatów szkolnego konkursu plastycznego. Zwyciężczynią została Kaja Wawrzusiszyn z klasy 2e, II miejsce zajęła Karolina Hawryluk z klasy 3bP, zaś III ex aequo Gabriela Gawliczek z klasy 1a oraz Aleksandra Zielińska z klasy 3cP. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs został zorganizowany z okazji 200. rocznicy pierwszego wydania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza, a jego celem było rozwijanie pasji artystycznych oraz zainteresowanie twórczością polskiego wieszcza.

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w wydarzeniu i stworzyły bardzo ciekawe prace, twórczo wykorzystując cytaty zaczerpnięte z dzieł poety. Gratulujemy kreatywności, wyobraźni oraz wrażliwości estetycznej.

Konkurs zorganizowały p. Alicja Majder i p. Beata Galant.

Data dodania: 2022-05-06 01:31:11
Data edycji: 2022-05-06 01:32:17

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły