Czcionka:

Kontrast:

Wspomnienie jesiennych wycieczek szkolnych

Na początku października jako klasa 1E mieliśmy przyjemność pojechać na wycieczkę z klasą 2B, wrażenia były niesamowite, a spędzone razem chwile niezastąpione. Poniżej przedstawiam plan naszej wycieczki: Pierwszego dnia w godzinach porannych wyruszyliśmy w kierunku Uherce Mineralne, w godzinach porannych. To tam mieliśmy przyjemność przejechać się drezynami rowerowymi (Trasa 12km). Następnie ruszyliśmy w stronę Majdanu by Kolejką Leśną pokonaliśmy dystans 9 km.

Następnego dnia spotkaliśmy się z przewodnikiem, przejechaliśmy się Pętlą Bieszczadzką przez Czarne, Lutowiska do Wołosatego i weszliśmy na Tarnicę (1346 m n.p.m.) – najwyższy szczyt polskich Bieszczad, województwa podkarpackiego, wznoszący się na krańcu pasma połonin– zeszliśmy szlakiem do Ustrzyk Górnych.

Ostatniego dnia wycieczki przyjechaliśmy do Sanoka i tam zwiedziliśmy Muzeum Budownictwa Ludowego. Odwiedziliśmy także sanocką starówkę: dziedziniec Zamku Królewskiego w Sanoku z wieżą widokową skierowaną na dolinę Sanu i wzgórza Gór Słonych. Punktem kulminacyjnym był spacer po rynku sanockiej starówki, ławeczka Dobrego Wojaka Szwejka i kościół Ojców Franciszkanów.

Kacper Komadowski

Data dodania: 2021-11-30 15:24:40
Data edycji: 2021-11-30 16:21:19

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły

Sport w szkole

Wejdź i zobacz więcej

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Współpracujemy z

"Wszystko co wielkie, jest wielkie przez serce"

Cyprian Kamil Norwid