Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Wspomnienie jesiennych wycieczek szkolnych

Wspomnienie jesiennych wycieczek szkolnych

Na początku października jako klasa 1E mieliśmy przyjemność pojechać na wycieczkę z klasą 2B, wrażenia były niesamowite, a spędzone razem chwile niezastąpione. Poniżej przedstawiam plan naszej wycieczki: Pierwszego dnia w godzinach porannych wyruszyliśmy w kierunku Uherce Mineralne, w godzinach porannych. To tam mieliśmy przyjemność przejechać się drezynami rowerowymi (Trasa 12km). Następnie ruszyliśmy w stronę Majdanu by Kolejką Leśną pokonaliśmy dystans 9 km.

Następnego dnia spotkaliśmy się z przewodnikiem, przejechaliśmy się Pętlą Bieszczadzką przez Czarne, Lutowiska do Wołosatego i weszliśmy na Tarnicę (1346 m n.p.m.) – najwyższy szczyt polskich Bieszczad, województwa podkarpackiego, wznoszący się na krańcu pasma połonin– zeszliśmy szlakiem do Ustrzyk Górnych.

 Ostatniego dnia wycieczki przyjechaliśmy do Sanoka i tam zwiedziliśmy Muzeum Budownictwa Ludowego. Odwiedziliśmy także sanocką starówkę: dziedziniec Zamku Królewskiego w Sanoku z wieżą widokową skierowaną na dolinę Sanu i wzgórza Gór Słonych. Punktem kulminacyjnym był spacer po rynku sanockiej starówki, ławeczka Dobrego Wojaka Szwejka i kościół Ojców Franciszkanów.

Kacper Komadowski

Data dodania: 2021-11-30 15:24:40
Data edycji: 2021-11-30 16:21:19
Ilość wyświetleń: 270

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe
Więcej informacji

Kalendarz

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły
Więcej informacji

Współpracujemy z

"Wszystko co wielkie, jest wielkie przez serce"

Cyprian Kamil Norwid
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook