Sukces Hani Tomaszewskiej w konkursie literackim w języku hiszpańskim “Giner de los Ríos”

Sukces Hani Tomaszewskiej  w konkursie literackim w języku hiszpańskim “Giner de los Ríos”

Hania Tomaszewska, uczennica klasy lingwistycznej (3c), zajęła drugie miejsce w XVIII edycji  konkursu literackiego w języku hiszpańskim “Giner de los Ríos”, zorganizowanego przez Biuro Radcy ds. Edukacji  Hiszpanii przy Ambasadzie Hiszpanii w Warszawie. Hania w nagrodę otrzymała kurs języka hiszpańskiego oraz materiały edukacyjne.

“Giner de los Ríos” to konkurs ogólnopolski, w którym honorowy komitet oceniający prace składa się z takich osobistości jak: Jego Ekscelencja Ambasador Hiszpanii w Polsce Pan Ramiro Fernández Bachiller oraz Radca ds. Kultury, Turystyki i Edukacji przy Ambasadzie Hiszpanii Pani Obdulia Tabodele Álvarez.

Konkurs był podzielony na 3 kategorie: licea dwujęzyczne, szkoły średnie i szkoły podstawowe.

Serdecznie gratulujemy Hani takiego sukcesu, tym bardziej że do finału zostały zakwalifikowane tylko 3 osoby z Polski!

Opiekunem Hani była Pani Agnieszka Wasil.

Data dodania: 2023-06-20 22:44:31
Data edycji: 2023-06-20 22:49:19