Siatkarki najlepsze w rywalizacji o Puchar Rektora Akademii Zamojskiej

W ramach cyklu turniejów o Puchar Rektora Akademii Zamojskiej, zostały rozegrane trzy turnieje piłki siatkowej, w których wzięła udział reprezentacja dziewcząt zamojskiego 3 LO. W trakcie trwania pierwszego i drugiego turnieju, które zostały rozegrane w dniach 7 i 12 marca 2024 r., uczennice naszej szkoły zaprezentowały się znakomicie, odnosząc cztery zwycięstwa, zapewniające im bezpośredni awans do turnieju finałowego.

25 marca 2024 r. w hali sportowej Akademii Zamojskiej został rozegrany trzeci turniej finałowy, w którym reprezentacja 3 LO w składzie: Izabela Naklicka (przyjmująca), Julia Poździk (przyjmująca), Oliwia Głowacka (rozgrywająca), Aleksandra Wodyk (środkowa), Julia Greniuk (środkowa), Oliwia Szymanek (atakująca), Julia Czystowska (libero), Natalia Żołyniak (środkowa), okazała się bezkonkurencyjna, wygrywając wszystkie rozegrane mecze bez straty seta z reprezeantacją I Liceum Ogólnokształcącego oraz organizatorem przedsięwzięcia - Akademią Zamojską. Zwycieską drużynę wspierały również, grające w turniejach eliminacyjnych: Paulina Piłat, Marta Sierkowska oraz Katarzyna ZawadaNajlepszą zawodniczką turnieju została Izabela Naklicka. Nauczyciel - Anna Waśko.

Czytaj więcej: Reprezentacja dziewcząt wygrywa miejską licealiadę w piłce siatkowej

Data dodania: 2024-03-25 20:14:35
Data edycji: 2024-03-25 22:45:13