Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Reprezentacje dziewcząt i chłopców z awansem do finału wojewódzkiego w pływaniu.

Reprezentacje dziewcząt i chłopców z awansem do finału wojewódzkiego w pływaniu.

28 listopada 2022 r. na krytej pływalni OSIR w Zamościu, odbyła się rejonowa licealiada w pływaniu, organizowana przez Miejski Szkolny Związek Sportowy. Oprócz wysokich wyników indywidualnych, reprezentacje dziewcząt (czas:1:28,69) i chłopców (czas: 1:33,37 ) zdobyły kolejno pierwsze i drugie miejsce w rywalizacji sztafet, uzyskując awans do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 12 grudnia na krytej pływalni Aqua Lublin. Opiekun: Zuzanna Dziubińska.

 

 

 

Szczegółowe wyniki indywidualne:

               50 m. klasyczny dziewcząt:    

      1.

Bednarz Julia

         36,36

III LO Zamość

          Awans

      2.

Lewkowicz Nina

         42,02

I LO Zamość

          Awans

      3.

Szaluś Aleksandra

         44,43

SLO Zamość

 

      4.

Pawłowska Maria

         51,17

II LO Krasnystaw

 

      5.

Wieleba Maja

         52,87

I LO Krasnystaw

 

      6.

Ożga  Amelia

         54,09

I LO Tomaszów

 

      7.

Sidor Julia

         54,42

I LO Tomaszów

 

               50 m. klasyczny chłopców:

      1.

Łagoźny Filip

          34,05

III LO Zamość

          Awans

      2.

Lupa Olaf

          35,33

SLO Zamość

          Awans

      3.

Magryta Michał

          35,90

SLO Zamość

 

      4.

Kostrzanowski Igor

          37,57

ZS2 Krasnystaw

 

      5.

Bartecki Michał

          42,67

II LO Tomaszów

 

      6.

Działa Filip

          42,71

II LO Tomaszów

 

      7.

Dziedzic Paweł

          44,63

I LO Krasnystaw

 

      8.

Marucha Mikołaj

          47,96

I LO Krasnystaw

 

              50 m. motylkiem:

      1.

Szuper Katarzyna

           32,15

SLO Zamość

         Awans

      2.

Naklicka Izabela

           33,91

III LO Zamość

         Awans       

      3.

Poździk Aleksandra

           34,24 

III LO Zamość

 

      4.

Lewandowska Mart.

           34,93

II LO Krasnystaw

 

      5.

Żuk Martyna

           42,76

I LO Krasnystaw

 

      6.

Kondratiuk Oliwia

           51,03

II LO Krasnystaw

 

              50 m. motylkiem chłopców:

      1.

Terlecki Michał

           28,40

II LO Krasnystaw

          Awans

      2.

Rymarz Jakub

           30,90

ZSP3 Zamość

          Awans

      3.

Sawicki Wiktor

           32,70

II LO Zamość

 

      4.

Szadkowski Grzegorz

           35,10

II LO Zamość

 

      5.

Wójcik Franciszek

           47,48

I LO Krasnystaw

 

             50 m. grzbietowy dziewcząt:

      1.

Sioma Zuzanna

           33,91

III LO Zamość

          Awans

      2.

Stawska Laura

           34,20

I LO Krasnystaw

          Awans

      3.

Adamczuk Laura

           35,94

II LO Krasnystaw

 

      4.

Zasuwa Magdalena

           47,80

II LO Zamość

 

      5.

Dumańska Julia

           47,87

I SLO Zamość

 

      6.

Gmoch Amelia

           53,26

I LO Tomaszów

 

      7.

Świderek Maja

           56,19

II LO Tomaszów

 

                 50 m. grzbietowy chłopców:

      1.

Abraszek Piotr

          34,08

I SLO Zamość

          Awans

      2.

Wrona  Jakub

          41,84

I LO Krasnystaw

          Awans

      3.

Kosut Krystian

          41,84

I LO Krasnystaw

         

      4.

Pieczykolan Dawid

          42,47

ZSP3 Zamość

 

      5.

Karwat Szymon

          44,06

ZSP3 Zamość

 

                 50 m. dowolny dziewcząt:

      1.

Malinoś Julia

           30,93

III LO Zamość

           Awans

      2. 

Chmielewska Adriana

           32,16

II LO Krasnystaw

           Awans

      3.

Rapa Wiktoria

           36,08

I  LO Krasnystaw

 

      4.

Szmidt Wiktoria

           37,85

III LO Zamość

 

      5.

Banaszkiewicz Neomi

           38,88

II LO Krasnystaw

 

      6.

Filipiak Ola

           39,40

III LO Zamość

 

      7.

Kuks Dominika

           40,94

II LO Tomaszów

 

      8.

Koziej Emilia

           44,02

II LO Tomaszów

 

                 50 m. dowolny chłopców:

      1.

Korzeniowski Piotr

           24,82

ZS2 Krasnystaw

          Awans

      2.

Kropornicki Michał

           27,13

SLO Zamość

          Awans

      3.

Pylak Hubert

           27,43

II LO Krasnystaw

         

      4.

Kopciowski Karol

          31,13          

ZSP5 Zamość

 

      5.

Haładyj Hubert

           31,18

I LO Krasnystaw

 

      6.

Drzewicki   Bartek

           31,82

II LO Zamość

 

      7.

Kazimierczuk

           32,09

I LO Tomaszów

 

      8.

Bujnowski Szymon

           35,71

II LO Tomaszów

 

Data dodania: 2022-12-01 20:13:54
Data edycji: 2022-12-01 20:44:05
Ilość wyświetleń: 797

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe
Więcej informacji

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły
Więcej informacji

Sport w szkole

Wejdź i zobacz więcej
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Kalendarz

Współpracujemy z

"Wszystko co wielkie, jest wielkie przez serce"

Cyprian Kamil Norwid
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej