Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Raport z Malty

Raport z Malty

Pani Mirosława Podgórska i pani Agnieszka Sak, dwie nauczycielki języka angielskiego z III LO, wzięły udział w kursie metodycznym dla nauczycieli języka angielskiego uczących w szkole średniej. Kurs odbył się w dniach 06.09.21 – 17.09.21 w budynku szkoły ACE English Malta, przepięknie usytuowanym w samym centrum St.Julian’s.

Kurs metodyczny „Practical methodology – secondary’ odbył się w znanej maltańskiej szkole języka angielskiego ACE English Malta. Szkoła ta oferuje wiele kursów, zarówno dla osób pragnących podnieść swój poziom znajomości języka angielskiego, jak również dla nauczycieli języka angielskiego wszystkich typów szkół. Dwie nauczycielki języka angielskiego z III LO, p.Mirosława Podgórska i p.Agnieszka Sak, wzięły udział w kursie metodycznym dla nauczycieli języka angielskiego pracujących w szkole średniej. Kurs odbył się w dniach 06.09.21 – 17.09.21 w budynku szkoły ACE English Malta, przepięknie usytuowanym w samym centrum St.Julian’s.

Celem kursu było doskonalenie metod pracy w zakresie nauczania języka angielskiego na poziomie szkoły średniej. Nacisk położony był na poznanie metod zwiększających motywację i zaangażowanie uczniów na lekcji języka angielskiego. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z nowoczesnymi trendami w metodyce nauczania języków obcych w europejskich szkołach, wykorzystanie nowoczesnych technologii, w tym Internetu jako źródła autentycznych materiałów do wykorzystania na lekcji.  Kurs dawał możliwość refleksji, analizy i rozwoju zawodowego. Ponadto na uwagę zasługuje fakt, iż kurs odbywał się w języku angielskim, co również przyniosło dodatkowe korzyści. Poruszana była tematyka fonetyki, fonologii i najnowszych zmian w języku angielskim.

Data dodania: 2021-11-03 18:15:03
Data edycji: 2021-11-03 18:24:49
Ilość wyświetleń: 188

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe
Więcej informacji

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły
Więcej informacji

Sport w szkole

Wejdź i zobacz więcej
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Kalendarz

Współpracujemy z

"Wszystko co wielkie, jest wielkie przez serce"

Cyprian Kamil Norwid
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook