Czcionka:

Kontrast:

Oliwia Bachta najlepsza w Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej w Języku Angielskim

01 czerwca 2021 r. w III Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida odbył się wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej w Języku Angielskim dla uczniów klas 1-szych i 2-gich. Konkurs został zorganizowany w ramach obchodów corocznych, szkolnych Dni Języków Obcych, które z powodu lockdownu nie mogły odbyć się jesienią.  W konkursie wzięło udział 8 uczniów naszej szkoły. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązanie testu sprawdzającego ich wiedzę dotyczącą Unii Europejskiej. Najwyższy wynik uzyskała Oliwia Bachta z klasy 2bg (91%) wygrywając tym samym konkurs.

Oliwii gratulujemy wiedzy politycznej i językowej.

Organizator:

mgr Magdalena Traczyk

Data dodania: 2021-06-16 09:55:40
Data edycji: 2021-06-16 10:38:22

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły