Czcionka:

Kontrast:

Nasza szkoła przystąpiła do 3 edycji programu „LIDER WIEDZY I OCHRONY ŚRODOWISKA”

Nasza szkoła przystąpiła do 3 edycji programu  „LIDER WIEDZY I OCHRONY ŚRODOWISKA”

9 czerwca w naszej szkole, w ramach zadań wyznaczonych w programie „Lider wiedzy i ochrony środowiska" organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie, zostały rozdane ulotki informacyjne. Ulotki zawierały informacje o problemie smogu, walki z tym zjawiskiem oraz o roli i znaczeniu pszczół miodnych i dzikich w przyrodzie. Materiałay dotarły wszystkich klas oraz zostały wywieszone na korytarzach szkoły, aby wiedza, na ten ważny dla ochrony środowiska temat, stała się powszechna i ogólnodostępna. Koordynatorką projektu jest pani Anna Stopyra i Martyna Jabłońska z klasy 2BP.

Data dodania: 2021-06-13 01:14:32
Data edycji: 2021-06-14 18:28:36

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły