Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Najlepsi absolwenci rocznika 2021

Najlepsi absolwenci rocznika 2021

30 kwietnia 2021 roku uczniowie klas trzecich odebrali z rąk wychowawców świadectwa ukończenia szkoły. Najlepsi absolwenci otrzymali stypendia naukowe, a najlepsi sportowcy pamiątkowe statuetki i stypendia sportowe.

Tytuł Prymusa Szkoły z najwyższą średnią 5,24 otrzymała Maria Bojarczuk z klasy matematyczno-ekonomicznej.

 

Prymusami w poszczególnych klasach zostali:

3a - Julia Kuron - 4,94, Katarzyna Zgardzińska- 4,94

3b - Karolina Pawłuszkiewicz - 5,22

3c - Milena Micek - 5,22

3d - Dominika Pikuzińska - 4,79

3e - Maria Bojarczuk - 5,24

3f - Sandra Spasowicz - 4,89

3h - Jakub Rymarz - 4,78

3g - Dawid Droździel - 4,12

 

Nagrodzeni za wybitne osiągnięcia sportowe w poszczególnych dyscyplinach

 

​BADMINTON – II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie:

Szczepańska Julia      3D

Dębicki Dawid           3A

Kasprzak Adam         3A

Smolak Jakub             3H

 

LEKKOATLETYKA – II miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie:

Szczepańska Julia      3D

Miedziak Natalia        3E

Głuchowska Kinga    3E

 

SZACHY DRUŻYNOWE – I miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie:

Łoś Oliwia                 3 A

 

Wyróżnienia za osiągnięcia sportowe za trzyletni okres pobytu w III liceum otrzymali uczniowie:

 

Piłka nożna – III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie (rok szkolny 2018/2019):

  1. Micek Milena, kl. 3 C
  2. Majdańska Magdalena, kl. 3 E
  3. Sachajko Wiktoria, kl. 3 E

Piłka nożna – II miejsce w Rejonowej Licealiadzie (rok szkolny 2018/2019):

  1. Makuch Mateusz, kl. 3 A
  2. Hrysiak Łukasz, kl. 3 H

Piłka siatkowa plażowa – III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie (rok szkolny 2018/2019):

  1. Stanibuła Konrad, kl. 3 H

Piłka siatkowa – I miejsce w Rejonowej Licealiadzie (rok szkolny 2019/2020):

  1. Makuch Mateusz, kl. 3 A
  2. Wójcicki Mikołaj, kl. 3 A
  3. Kaproń Szymon, kl. 3 H
  4. Stanibuła Konrad, kl. 3 H

Piłka siatkowa – II miejsce w Rejonowej Licealiadzie (rok szkolny 2019/2020):

  1. Jamroż Wiktoria, kl. 3 F
  2. Radelczuk Aleksandra, kl. 3 F

Piłka ręczna – III miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie (rok szkolny 2018/2019):

  1. Florek Eryk, kl. 3 G

Piłka ręczna – V miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie (rok szkolny 2018/2019):

  1. Antosz Izabela, kl. 3 A
  2. Kasiedczak Dominika, kl. 3 D

Koszykówka – IV miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie (rok szkolny 2018/2019):

  1. Bodys Klaudia, kl. 3 B
  2. Czapka Marta, kl. 3 E

Koszykówka – II miejsce w Rejonowej Licealiadzie (rok szkolny 2019/2020):

  1. Brodowski Eryk, kl. 3 C
  2. Bender Jakub, kl. 3 D
  3. Kowalczuk Karol, kl. 3 D
  4. Lewucha Jeremi, kl. 3 D
  5. Żołopa Mateusz, kl. 3 D
  6. Świstowski Oskar, kl. 3 E
  7. Tański Miłosz, kl. 3 E
  8. Zarębski Daniel, kl. 3 E

Szkolna Liga Lekkoatletyczna – VII miejsce w Wojewódzkiej Licealiadzie (rok szkolny 2019/2020):

  1. Byczek Angelika, 3 D
  2. Typiak Izabela, kl. 3 D

Tenis stołowy drużynowy – I miejsce w Rejonowej Licealiadzie (rok szkolny 2019/2020):

  1. Sirko Jakub, klasa 3 G

Pływanie indywidualne – I miejsce w Rejonowej Licealiadzie (rok szkolny 2019/2020):

  1. Chyrchała Rafał, kl 3 B

Sztafeta pływacka – I miejsce w Rejonowej Licealiadzie (rok szkolny 2019/2020):

  1. Chyrchała Rafał, kl. 3 B
  2. Flis Marcelina, kl. 3 C
  3. Budziński Krzysztof, kl. 3 G
  4. Pietrzniak Mikołaj, kl. 3 H

 

Za wybitne osiągnięcia naukowe i sportowe absolwentów, Dyrekcja III Liceum wystosowała listy gratulacyjne następującym rodzicom:

 

Wzór listu gratulacyjnego

Renacie i Marcionwi Zgardzińskim

Katarzynie i Wiesławowi Łosiom

Anecie i Wojciechowi Pawłuszkiewiczom

Katarzynie Kupryjaniuk

Jolancie i Tomaszowi Budzyńskim

Ewie i Witoldowi Białym

Małgorzacie i Wojciechowi Bodysom

Annie i Tomaszowi Buczakom

Annie i Wiesławowi Mickom

Agnieszce i Markowi Gresztom

Barbarze i Jarosławowi Olesiukom

Magdalenie i Piotrowi Pikuzińskim

Danucie i Januszowi Kasiedczakom

Agnieszce i Tomaszowi Aniołom

Jolancie i Zbigniewowi Bojarczukom

Beacie i Romanowi Majdańskim

Magdalenie Kenig i Radosławowi Ozimkowi

Jolancie i Krzysztofowi Czapkom

Elżbiecie i Arkadiuszowi Dobrzyńskim

Elżbiecie i Romanowi Kozłowskim

Justynie i Czesławowi Gietkom

Ewie Połajdowicz

Annie i Łukaszowi Spasowiczom

Elżbiecie i Zbigniewowi Droździelom

Marcie i Jackowi Wietechom

Elżbiecie i Józefowi Rymarzom

Data dodania: 2021-04-30 16:46:47
Data edycji: 2021-05-04 15:04:02
Ilość wyświetleń: 1290

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe
Więcej informacji

Kalendarz

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły
Więcej informacji

Współpracujemy z

"Wszystko co wielkie, jest wielkie przez serce"

Cyprian Kamil Norwid
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook