Czcionka:

Kontrast:

Nagrody Wydziału Oświaty dla najlepszych uczniów 2018

20 czerwca w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” nagrodzono laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych, sportowych i artystycznych oraz nauczycieli, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Uroczystość został zorganizowana przez Wydział Oświaty w Zamościu, dyplomy i książki wręczyli: prezydent Andrzej Wnuk i jego zastępca Andrzej Zastąpiło. Z naszej szkoły zostali nagrodzeni następujący uczniowie i nauczyciele:

Karol Błaszczuk- finalista XLIV Olimpiady Historycznej, przygotowanie: Zbigniew Kordyaczy. Sebastian Czusz- finalista XLI Olimpiady Języka Francuskiego, przygotowanie: Bernarda Paszko. Jarczak Kacper- laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH matematyka, przygotowanie: Maria Hałasa.

Paula Polak- finalistka IV Olimpiady Wiedzy o Mediach, przygotowanie: Eliza Leszczyńska -Pieniak. Marcin Sawczuk- laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH matematyka, przygotowanie: Maria Hałasa. Michał Syty- laureat Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH matematyka, przygotowanie: Maria Hałasa. Patryk Greszta-finalista w Powszechnym Ogólnopolskim Internetowym Konkursie Matematycznym Politechniki Warszawskiej, przygotowanie: Maria Hałasa. Kacper Pańko III miejsce Kumite drużynowe Juniorów na Mistrzostwach Świata w Karate – Cluj-Napoka (Rumunia), Kata w Kategorii Młodzieżowców w Międzynarodowym Turnieju w Karate Tradycyjnym „Wratislavia Cup 2018”.

Data dodania: 2021-04-29 20:19:29
Data edycji: 2021-04-29 20:19:54

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły

Sport w szkole

Wejdź i zobacz więcej

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Współpracujemy z

"Wszystko co wielkie, jest wielkie przez serce"

Cyprian Kamil Norwid