Mobilności w ramach akredytacji projektów Erasmus+

W latach 2021 - 2027 w naszej szkole będziemy realizować działania w ramach Akredytacji programu Erasmus+. Akredytacja Erasmus+ jest narzędziem dla organizacji, które chcą otworzyć się na transgraniczną wymianę i współpracę i które planują regularne wdrażanie działań w zakresie mobilności edukacyjnej.

Cele naszego projektu to:

Cel 1: Promocja europejskiego dziedzictwa kulturowego, w tym idei demokratycznych wśród uczniów, szczególnie tych z mniejszymi szansami.

Cel 2: Włączanie społeczne oraz zwiększanie możliwości rozwoju osobistego uczniów.

Cel 3: Zwiększenie możliwości rozwoju zawodowego nauczycieli.

W lutym 2022 r. ruszył nabór do pierwszych wyjazdów zagranicznych - naszym celem są w tym roku Włochy. Na stronie szkoły, a także na tablicy korkowej na 1 piętrze znajdują się wszelkie informacje dotyczące naboru. Uczniowie, którzy zakwalifikują się do mobilności będą mogli przyczynić się do realizacji celów projektu, poszerzyć swoje horyzonty, zwiększyć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności, poznać inne kraje, ich kulturę, sztukę i historię oraz podnieść swoje umiejętności językowe i interpersonalne.

Na pierwsze zgłoszenia czekamy do 10.02 (klasy IV).

Osoby zainteresowane mobilnością Erasmus+ zapraszamy do zapoznania się z DOKUMENTACJĄ.

Data dodania: 2023-02-02 14:05:12
Data edycji: 2023-02-09 09:39:18