Czcionka:

Kontrast:

Międzynarodowy Dzień Mediacji

22 października klasy prawnicze 3dP oraz 2d wzięły udział w warsztatach z okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji. Warsztaty odbyły się w Sądzie Rejonowym, a poprowadziła je pani sędzia Monika Gardziel. Pani sędzia wyjaśniła wiele pojęć prawniczych, przedstawiła główne zadania mediacji i odpowiedziała na liczne pytania. Uczniowie odgrywali scenki, podczas których prezentowali jak powinna przebiegać mediacja oraz z jakimi trudnościami może spotkać się mediator. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z udziału w tym projekcie, a pani sędzia zadeklarowała, że z pewnością spotka się jeszcze z naszymi uczniami.

Opiekę merytoryczną sprawowali nauczyciele: pani Beata Pisarczyk-Zabiciel oraz pan Zbigniew Kordyaczny.

Autor tekstu  Patrycja Rybińska kl3dP

Data dodania: 2021-10-24 21:55:28
Data edycji: 2021-10-25 19:50:18

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły

Sport w szkole

Wejdź i zobacz więcej

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Współpracujemy z

"Wszystko co wielkie, jest wielkie przez serce"

Cyprian Kamil Norwid