Czcionka:

Kontrast:

Laureatki XIV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki.

25.04.2021r. w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie odbył się, w formie stacjonarnej, etap centralny XIV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” z matematyki.

Pomimo niepewności i wielu znaków zapytania związanych z sytuacją epidemiczną, odważne  dziewczyny z klasy 3a o profilu matematyczno - fizycznym z programowaniem komputerowym (które wcześniej zostały zakwalifikowane do zawodów finałowych), zdecydowały się stanąć do rywalizacji o tytuł laureata tejże Olimpiady. Trud przygotowań i odwaga przyniosły sukces. Karolina Biela, Julia Kuron i Katarzyna Zgardzińska uzyskały tytuł Laureata  XIV Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” i zdobyły indeks na tę prestiżową uczelnię techniczną.

Serdecznie gratulujemy naszym „diamentowym” dziewczynom i ich rodzicom. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w tym ogólnopolskim konkursie. Życzymy dalszych sukcesów naukowych na studiach i w całym dorosłym życiu.

Maria Hałasa - opiekun

Data dodania: 2021-05-20 11:10:01
Data edycji: 2021-05-21 09:42:24

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły