Koszykarze z III LO im. C.K. Norwida w Zamościu w gronie najlepszych drużyn w województwie lubelskim

Koszykarze bezkonkurencyjni w Zamościu

Koszykarze z awansem do licealiady wojewódzkiej

10 kwietnia 2024 r. w halach sportowych I oraz IV Liceum Ogólnokształcącego w Białej Podlaskiej, została rozegrana wojewódzka licealiada w koszykówce 5x5, w której uczestniczyło sześć najlepszych drużyn województwa lubelskiego. Reprezentacja chłopców zamojskiego 3 Liceum Ogólnokształcącego, grająca w składzie: Szymon Chatalski, Michał Jaworski, Tymoteusz Lis, Mikołaj Marciniewicz, Bruno Rybczyński, Michał Sałapat, Kamil Seregiet, Jan Socha, Patryk Trepko, Krzysztof Witkowski i Mateusz Wodyk, zdobyła brązowy medal, wygrywając w meczu o 3. miejsce z reprezentacją Puław - 30:20. W meczach poprzedzających fazę pucharową zawodów, pokonali oni również uczniów z miasta Chełm, minimalnie przegrywając z gospodarzem turnieju. Trener: Krzysztof Mazurek. Szczegółowe wyniki dostępne będą wkrótce - sport w szkole, koszykówka.

Czytaj więcej: Reprezentacje dziewcząt i chłopców zagrają w miejskiej licealiadzie w koszykówce 3x3.

Data dodania: 2024-04-10 17:54:24
Data edycji: 2024-04-10 18:24:59