Koniec roku szkolnego 2023_2024

Ostatni dzień roku szkolnego to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań. Tym razem, 21 czerwca 2024 r. nie było inaczej. O godzinie 8:00, w Katedrze Zamojskiej, została odprawiona Msza Św. w intencji społeczności naszego liceum. Dalsza część uroczystości miała miejsce w szkole. Uczniowie otrzymali świadectwa z rąk wychowawców. Następnie Dyrektorzy III LO, pan Antoni Szostek, pani Iwona Dusznik-Ilczuk oraz pan Tomasz Czerwonka, wręczyli świadectwa uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, finalistom olimpiad, konkursów oraz tym, którzy mieli szczególny wkład w budowanie pozytywnego wizerunku szkoły. Wyróżnieni uczniowie, oprócz nagród książkowych, otrzymali także stypendia ufundowane przez Radę Rodziców.

Miło nam przedstawić prymusa szkoły za rok 2023/2024, najwyższą średnią z ocen – 5,29, uzyskała Gracja Bożek z klasy 2D.

Tytuł prymusa w poszczególnych klasach uzyskali:

1A – Aleksandra Guzek, 1B – Karolina Guzek, 1C – Miłosz Hasiec, 1D – Gabriela Gardziel, 1E - Szymon Buczak, 1F – Karina Koluch, 1G – Natalia Piasecka, 2A – Damian Koisz, 2B – Justyna Kwiatkowska, 2C - Sara Gęborys, Karolina Kozak, 2E – Karol Kasperski, 2F – Oliwia Cis, 2G – Patrycja Skorupska, 2H – Martyna Krysiak, 3A – Aleksandra Filipiuk, 3B – Nikola Bondyra, 3C - Maja Segieda, 3D – Paulina Węcławik, 3E – Paula Tarnowska, 3F – Matylda Kowalczuk, 3G – Kacper Pupiec.

Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie, na pewno inspirująco. Mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące. Wakacje czas zacząć, zatem życzymy samych słonecznych i bezpiecznych dni w pełni zasłużonego odpoczynku.

Data dodania: 2024-06-23 15:29:16
Data edycji: 2024-06-24 12:08:21