Czcionka:

Kontrast:

Kiermasz świąteczny

Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły we środę (15 grudnia) odbył się charytatywny kiermasz stroików i kartek bożonarodzeniowych. Ozdoby zostały własnoręcznie wykonane przez uczniów klas 1a i 1g w ramach zajęć plastycznych, a także przez zainteresowane wydarzeniem osoby z klas 2b oraz 2e. Podczas trwania kiermaszu mogliśmy podziwiać kreatywność twórców, ich wkład w przygotowane prace oraz zaangażowanie wolontariuszy, którzy zachęcali do zakupu stroików i wsparcia celu charytatywnego.

Dochód ze sprzedaży kompozycji świątecznych zostanie przeznaczony na operację serca Filipka Sobczuka w Szpitalu Uniwersyteckim w Münster i związane z tym koszty pobytu w ośrodku.

Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie i udział w tym świątecznym przedsięwzięciu.

Kiermasz zorganizowały p. Zuzanna Dziubińska oraz p. Beata Galant.

Jeżeli masz potrzebę pomocy małemu Filipkowi zapoznaj się z możliwością kontaku.

Data dodania: 2021-12-17 12:04:13
Data edycji: 2021-12-17 12:17:33

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły