Czcionka:

Kontrast:

''III LO po raz drugi podbija Włochy!''

W dniach 5 -13 maja 2022 r. odbyła się druga mobilność do Włoch w ramach projektu Erasmus+ "Telef-on czy telef-off". Wraz z ZSP nr 5 gościliśmy w dwóch szkołach partnerskich w Ciro i Crotone (Kalabria). Przekazaliśmy w prezencie rękodzieło przygotowane przed wyjazdem, które oczywiście zachwyciło naszych włoskich przyjaciół. Mieliśmy przyjemność wysłuchać wykładów z nawigacji morskiej oraz odwiedziliśmy szkolne planetarium. Ponadto podczas mobilności udało nam się zwiedzić Florencję oraz Rawennę. Uczestnikami niezapomnianego wyjazdu do Włoch byli: Zuzanna Szewczuk, Wiktoria Barszcz, Aleksandra Padyasek,Nadia Tarajko,Julia Skoruch-Dybała, Izabela Rosińska, Nikodem Paszt, Filip Chmura, Maciej Krzyżak i Bernard Waleczko.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z naszego pobytu.

Data dodania: 2022-05-17 20:18:17
Data edycji: 2022-05-18 23:35:05

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły