Czcionka:

Kontrast:

Hiszpański Escape Room

Daria Kordulewska, Ewa Kamieniecka oraz Zuzanna Wysocka, uczennice klasy 3CG lingwistycznej, wzięły udział w międzynarodowym konkursie ,,Escape Room Virtual FEDELE”, organizowanym przez hiszpańską organizację FEDELE. Konkurs polegał na rozwiązywaniu zagadek w języku hiszpańskim oraz odkrywaniu tajemnic ukrytych w obrazach. Konkurs trwał od maja do lipca. Wśród osób, które przeszły cały escaperoom wylosowano finałowych szczęśliwców, wśród których znalazły się uczennice naszej szkoły. Daria, Ewa i Zuzanna musiały odbyć rozmowę online w języku hiszpańskim z jurorem konkursu. Dziewczęta opowiadały o sobie, o tym, czy kiedykolwiek były w Hiszpanii i dlaczego chcą zobaczyć ten kraj. Rozmowa zachwyciła jurorów i już 4 października nasze uczennice jadą do Hiszpanii. W pierwszym tygodniu pobytu dziewczyny zwiedzą Sevillę i Cadiz w Andaluzji, w drugim zaś będą się uczyć w Hiszpańskiej szkole.

Data dodania: 2021-09-07 16:38:12
Data edycji: 2021-09-10 21:50:39

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły

Sport w szkole

Wejdź i zobacz więcej

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Współpracujemy z

"Wszystko co wielkie, jest wielkie przez serce"

Cyprian Kamil Norwid