Czcionka:

A+A-

Kontrast:

High Tech… Jak bez tego żyć?

High Tech… Jak bez tego żyć?

Czas izolacji społecznej… do wykorzystania

W nowej rzeczywistości, która zaskoczyła nas wszystkich, został opracowany projekt e-Twinning kształcenie na odległość „High Tech… Jak bez tego żyć?”. W projekcie, którzy miał miejsce od kwietnia do czerwca 2020, z młodzieżą ze szkoły Portugalskiej udział wzięli uczniowie z klasy IgP z naszego liceum. Opracowano treści programowe z zakresu Świat technologii przy użyciu różnych narzędzi  ICT. Dzięki pracy między zespołami polskim i portugalskim powstało kilka produktów, z którymi można się zapoznać na Twinspace projektu pod tym linkiem:

https://twinspace.etwinning.net/113503/home

Platforma e-Twinning to bezpieczna i zamknięta przestrzeń robocza, do której mają dostęp zarejestrowani nauczyciele i uczniowie. Każdy projekt ma Twinspace, przestrzeń współdzielenia się, w której działania są opracowywane wspólnie, między młodzieżą z klas krajowych i międzynarodowych, oraz gdzie publikowane są stworzone produkty.

Takie podejście,  zorientowane na ucznia,  pozwala na pogłębienie podstawowych kompetencji kluczowych, takich jak umiejętność współpracy, krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów, kreatywność, a także umiejętności cyfrowe i językowe.

Projekty realizowane w ramach współpracy promują bogatsze i bardziej wszechstronne doświadczenia edukacyjne i przyczyniają się do kształtowania bardziej aktywnych obywateli.

Renata Ochniowska

Data dodania: 2021-05-01 14:17:26
Data edycji: 2021-05-22 13:12:52
Ilość wyświetleń: 259

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe
Więcej informacji

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły
Więcej informacji

Sport w szkole

Wejdź i zobacz więcej
Więcej informacji

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Kalendarz

Współpracujemy z

"Wszystko co wielkie, jest wielkie przez serce"

Cyprian Kamil Norwid
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook