Czcionka:

Kontrast:

Bal maturalny i polonez

22 stycznia o godzinie 19:00 w hali OSiR pan dyrektor Antoni Szostek słowami: „Poloneza czas zacząć” kolejny już raz poprowadził maturzystów w barwnym korowodzie tańca rozpoczynającego bal maturalny. Tego wieczora miały też miejsce uroczyste podziękowania dla wychowawców i dyrekcji, dla organizatorów balu oraz nauczycieli wychowania fizycznego, którzy włożyli ogrom pracy w naukę skomplikowanych figur poloneza.

W trakcie zabawy nie obyło się bez tadycyjnej już „belgijki”, a jedna z naszych utalentowanych uczennic zaprezentowała się w występie wokalnym. Atrakcją był także tryskający fontannami zimnych ogni okazjonalny tort. Trwająca przez całą noc zabawa na pewno zapisze się na długo w pamięci naszych przyszłych maturzystów.

TUTAJ TAŃCZYMY  POLONEZA

Data dodania: 2022-01-25 11:23:55
Data edycji: 2022-02-03 21:06:03

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły