Czcionka:

PRZYJAZNA SZKOŁA

SCUOLA AMICA

ZOBACZ PAKIET

Wielojęzyczny pakiet dla uczniów i nauczycieli w którym znajdują się porady jak dobrze poczuć się w naszej szkole nie znając dobrze języka (propozycje gestów, szkolny savoir vivre, scenariusze zajęć)

"Bez obawy - pakiet integracyjny dla uczniów różnych narodowości w Cirò i w Zamościu", projekt zakończył się 31 sierpnia 2018 roku. Brały w nim udział dwie szkoły: III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu oraz Istituto Omnicomprensivo "L. Lilio" z Ciro we Włoszech. Po dwóch latach realizacji  projektu zawiązały sie przyjaźnie i chęć dalszej współpracy. Podczas ostatniego spotkania które miało miejsce  11 czerwca w Ciro, przedstawiciele miast i dyrektorzy szkół podpisali umowę (zobacz UMOWA) o dalszej współpracy. Zaś uczestnicy projektu zdobyli cenne doświadczenia i wypracowali materiały z których mogą korzystać szkoły w których uczniowie to imigranci z różnych krajów korzystając z poniższych odnośników:

Data dodania: 2021-04-21 17:00:56
Data edycji: 2021-04-29 18:40:38

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły