Czcionka:

Kontrast:

Proponowane klasy

W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Klasa matematyczno-fizyczna z programowaniem komputerowym (1 klasa - 30 miejsc)

Przedmioty rozszerzone: matematyka, fizyka, język angielski

Przedmioty dodatkowe: warsztaty matematyczne, programowanie komputerowe

Przedmioty punktowane w postępowaniu rekrutacyjnym: język polski, język angielski, matematyka, fizyka

Uczniowie przy naborze deklarują chęć nauki drugiego języka obcego: niemiecki, hiszpański, włoski.

Powstanie grup z wybranego języka uzależnione jest od liczby uczniów deklarujących ten język.

Klasa przygotowująca uczniów do studiów na kierunkach: politechnicznych, informatycznych, matematycznych, programowania komputerowego, robotyka.

Klasa matematyczno-ekonomiczna  (2 klasy - 60 miejsc)

Przedmioty rozszerzone: matematyka, geografia, język angielski.

Przedmiot dodatkowy: geografia ekonomiczna.

Przedmioty punktowane w postępowaniu rekrutacyjnym: język polski, język angielski, matematyka, geografia.

Uczniowie przy naborze deklarują chęć nauki drugiego języka obcego:  niemiecki,  hiszpański, włoski.

Klasa przygotowująca uczniów do studiów na kierunkach: ekonomicznych, społeczno-ekonomicznych, matematycznych, zarządzania, handlowych, turystycznych.

Klasa biologiczno-medyczna z rozszerzonym językiem angielskim (2 klasy - 60 miejsc)

Przedmioty rozszerzone: biologia, chemia, język angielski.

Przedmioty dodatkowe: warsztaty biologiczno-chemiczne.

Przedmioty punktowane w postępowaniu rekrutacyjnym: język polski, język angielski, matematyka, biologia.

Uczniowie przy naborze deklarują chęć nauki drugiego języka obcego: niemiecki lub hiszpański.

Klasa przygotowująca uczniów do studiów na kierunkach: medycznych, biologicznych, chemicznych, biotechnologicznych, kosmetologicznych, fizjoterapeutycznych, wychowania fizycznego i sportu.

Klasa lingwistyczna  (1 klasa - 30 miejsc)

Przedmioty rozszerzonejęzyk polski, język angielski, język hiszpański/niemiecki.

Przedmiot dodatkowy: wiedza o krajach hiszpańskiego/ niemieckiego obszaru językowego.

Przedmioty punktowane w postępowaniu rekrutacyjnym: język polski, język angielski, matematyka, drugi język obcy.

Uczniowie przy naborze deklarują chęć nauki drugiego języka obcego: hiszpański lub niemiecki.

Powstanie grup z wybranego języka uzależnione jest od liczby uczniów deklarujących ten język.

Klasa przygotowująca uczniów do studiów na kierunkach: filologicznych, polonistycznych, kulturoznawczych, europeistycznych, stosunki międzynarodowe, humanistycznych.

Klasa prawniczo-dziennikarska pod patronatem Instytutu Historii UMCS w Lublinie (1 klasa - 30 miejsc)

Przedmioty rozszerzone: język polski,historia, język angielski.

Przedmioty dodatkowe: warsztaty dziennikarskie, edukacja prawniczo-społeczna.

Przedmioty punktowane w postępowaniu rekrutacyjnym: język polski, język angielski, matematyka, historia.

Dla uczniów zainteresowanych zdawaniem egzaminu maturalnego z wiedzy o społeczeństwie na poziomie rozszerzonym zostaną zorganizowane dodatkowe zajęcia.

Klasa przygotowująca uczniów do studiów na kierunkach: prawniczych, administracyjnych,  socjologicznych, stosunków międzynarodowych, europeistycznych, resocjalizacyjnych.

Data dodania: 2021-05-03 17:37:07
Data edycji: 2022-03-22 10:35:09
Ilość wyświetleń: 11976

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!

Europrojekty

Realizujemy projekty międzynarodowe

Blog uczniowski

Zobacz blog uczniów naszej szkoły