Koniec semestru to dobra okazja, żeby zmienić perspektywę i zamienić szkolną ławkę na muzealną podłogę.

21 grudnia 2018 roku, w przeddzień Bożego Narodzenia, w składzie trzech klas (1G, 2F i 3C), udaliśmy się pod opieką pani Alicji Majder, pani Anny Biskupskiej, pani Ewy Pudło oraz pana Przemysława Mazurka na wycieczkę do Lwowa,

Dzięki zaproszeniu europosła pana Krzysztofa Hetmana uczniowie z klas prawniczych Id, IId, IIId z opiekunem p. Zbigniewem Kordyacznym uczestniczyli w trzydniowym programie studyjnym w Brukseli.

27 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły z klasy prawniczej - Zuzanna Luciak oraz Kacper Mazurek wzięli udział w XXIV Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Warunkiem uczestniczenia w obradach było wykonanie zadania rekrutacyjnego na temat ,,Posłowie Pierwszego Sejmu Niepodległej''.

20.09.2018 r. wyjechaliśmy wraz z wychowawczynią p. Małgorzatą Gwóźdź na zajęcia integracyjne do Lublina. W ramach Festiwalu Nauki na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego uczestniczyliśmy w warsztatach "Kolorowy świat chemii".

ppleso