10 stycznia w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej zostały ogłoszone wyniki XX jubileuszowego Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2018. Nasze liceum od wielu lat uzyskuje wysoką pozycję w tym rankingu, w którym licea oceniane są za pomocą trzech kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych. W tym roku uplasowaliśmy się na 274 miejscu, przysługuje  nam honorowy oraz prawo używania poniższego znaku graficznego.

10 stycznia 2017r. w Auli Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ogłoszono wyniki  
XIX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, przeprowadzanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Nasza szkoła utrzymała wysoką pozycję, wśród 500 najlepszych liceów w kraju
i tytuł "Srebrnej szkoły 2017".

Dnia 04.02.2016r. w Urzędzie Miasta Zamość odbyło się wręczenie nagród dla szkół gimnazjalnych, liceów i techników, które miały zaszczyt otrzymać tytuł „Szkoły sukcesu”.

Po raz XVIII ogłoszono wyniku Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY. Wśród pięciuset najlepszych w kraju, nasze liceum otrzymało tytuł "SREBRNEJ SZKOŁY 2016" zajmując 193 miejsce w podsumowaniu ogólnym i 191 miejsce w rankingu maturalnym. W województwie lubelskim jesteśmy na jedenastej pozycji. 

Odznaka Zarządu Głównego Szkolnego Związku Sportowego w Warszawie za zasługi w rozwoju sportu młodzieży szkolnej.

Wydarzenia