Maksymilian Ziemiński, uczeń klasy 2d, został finalistą XI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej organizowanego przez magazyn psychologiczny "Charaktery", wspierany między innymi przez Instytut Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. 30 marca wziął udział w finałowym teście konkursu, który odbył się w VII LO im. Juliusza Słowackiego w Warszawie.

Zwycięzcy eliminacji szkolnych konkursu English Scrabble Challenge: Paweł Oleszek (2a), Paulina Misztal (1c) i Karol Kowalczuk (1c) reprezentowali naszą szkołę w dniu 27.03.19 w finale rozgrywanym w II LO w Zamościu.

Sebastian Czusz, uczeń klasy II a został mistrzem ortografii francuskiej 2019. Karol Kaleniuk z klasy III b zajął II miejsce

Maciej Wojnar - uczeń klasy 2 matematyczno ekonomicznej zakwalifikował się do centralnego etapu w dwóch olimpiadach: XIV Olimpiady Przedsiębiorczości i XXXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

3 uczniów klasy 2a o profilu matematyczno - fizycznym z programowaniem komputerowym uczestniczyło w dniu 06.02.2019r. w finale Konkursu Matematycznego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Zamościu.