Z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w naszej szkole odbył się konkurs „Ilustracja plastyczna do tekstu patriotycznego”. Uczniowie w dowolnej technice plastycznej mieli zinterpretować wybrany tekst poetycki o tematyce patriotycznej. Zwyciężczynią konkursu została uczennica klasy II e Aleksandra Typek

autorka ilustracji do ballady C.K.Norwida pt. „Rozebrana”.Natomiast wyróżnienie otrzymała Karina Twardziszewska z klasy II i – autorka ilustracji do wiersza C.K.Norwida „Moja piosnka II”. Nagrody zostaną wręczone 13 listopada 2018r. w sali teatralnej naszej szkoły podczas apelu z okazji Święta Niepodległości. Organizatorki konkursu Katarzyna Pańko i Anna Korkosz dziękują uczniom za zainteresowanie i udział.