Zespół Humanistyczny

Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego

Przewodniczący: Marcin Czerwonka

Rok Szkolny 2018/2019

19 czerwca zakończył się rok szkolny 2018/2019, uczniowie promowani otrzymali świadectwa z rąk wychowawców. Olimpijczycy i prymusi klas zgromadzeni w sali teatralnej, otrzymali świadectwa wraz z nagrodami i gratulacjami z rąk Dyrekcji III Liceum. Uczniowie ze średnią powyżej 5.0 i najlepsi sportowcy cieszyli się z przyznanych przez Radę Pedagogiczną stypendiów. Wśród nich prymus szkoły Izabella Frąc z klasy 2C ze średnią 5,5. Prymusi klas pierwszych A - Jakub Bujak - 5,0 B - Michał Biały - 5,13 C - Milena Micek - 5,06 D - Dominika Pikuzińska - 4,80 E - Majdańska Magdalena - 5,19 F - Aleksandra Sietka - 4,63 G - Dawid Droździel - 3,88 H - Jakub Rymarz - 4,81 Prymusi klas drugich A - Paweł Oleszek - 5,11 B - Bartosz Herc - 5,2 C - Izabella Frąc - 5,5 D - Joanna Mostowska - 4,91 E - Aleksandra Sochacka - 4,57 F - Magdalena Pałęga - 4,25 G - Wiktoria Kasprzak - 4,50 H - Gabriela Romańczuk - 4,29 I - Aleksandra Wszystko - 4,78 Sedecznie gratulujemy a dyrekcji, nauczycielom i wszystkim uczniom życzymy pięknych wakacji.

2019-06-20

Uwaga kandydaci do szkół ponadgimnazjalnych

Istnieje możliwość wprowadzenia wyników ze świadectwa z poziomu konta użytkownika w informatorze. Odpowiednia informacja została opublikowana w aktualnościach. Poniżej przydatne linki do naboru PO GIMNAZJUM PO SZKOLE PODSTAWOWEJ Tutaj ekran pomocniczy

2019-06-19

Najlepsi 2019 - nagrodzeni przez Pana Prezydenta

13 czerwca 2019r. Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk spotkał się z uczniami zamojskich szkół - laureatami i finalistami konkursów wiedzy, olimpiad przedmiotowych. Uchonorowani uczniowie naszego liceum to: Barbara Rosiak finalistka Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH - opiekun p. Maria Hałasa, Maciej Wojnar finalista  XXXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej oraz XIV Olimpiady Przedsiębiorczości - opiekun p. Anna Gęborys, Sebastian Czusz finalista XLII Olimpiady Języka Francuskiego - opiekun p. Bernarda Paszko, Stanisław Zabandżała laureat XLV Olimpiady Historycznej - opiekun p. Zbigniew Kordyaczny. Serdecznie gratulujemy.

2019-06-17

CEMS Chance

W dniach 20 - 24 maja 2019r. uczniowie klasy IB Karolina Pawłuszkiewicz i Michał Biały wzięli udział w ogólnopolskim projekcie CEMS Chance organizowanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Spędzony czas spożytkowali na poznawanie nowych ludzi, rozwijanie swoich umiejętności podczas warsztatów i zwiedzanie naszej stolicy. Tekst: Karolina Pawłuszkiewicz

2019-06-17

NON OMNIS MORIAR

…zaczęło się w październiku… …opublikowaliśmy  50 wpisów z różnych kategorii… …dziesiątki nieprzespanych nocy, tysiące przebytych kilometrów, miliony myśli napływających zewsząd i miliardy słów tworzące całokształt naszej rocznej pracy…                 Drodzy czytelnicy Post Scriptum!! Jako twórcy naszego szkolnego bloga składamy na Wasze ręce serdeczne podziękowania za zainteresowanie naszymi dziełami. Dziękujemy, że jesteście i dostarczacie nam ogromu inspiracji i motywacji do rozwijania naszych pasji. W przyszłym roku będziemy jeszcze lepsi!! Szczególne podziękowania kierujemy w stronę pani Anny Korkosz za stworzenie miejsca, gdzie mogliśmy dać upust swoim natchnieniom oraz czuwanie nad aktualizowaniem bloga w nowe wpisy. Oczywiście dziękujemy naszym młodym i prężnym administratorom:  Jakubowi Bujakowi i Wiktorowi Hoimowi z klasy 1a za zaangażowanie się w zarządzanie stroną, publikację tekstów i wzbogacanie naszych artykułów w fantastyczne zdjęcia.

2019-06-14

Brąz w piłce plażowej

12.06.2019 roku na obiektach sportowych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego został rozegrany finałowy turniej siatkówki plażowej szkół ponadginazjalnych  ojewództwa lubelskiego. Reprezentacja III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu wystąpiła w  składzie: Patryk Greszta II A Sebastian Czusz II A Konrad Stanibuła I H Zespół z naszej Szkoły po pasjonujących spotkaniach zdobył brązowy medal.

2019-06-14

Akcje charytatywne

W naszej szkole odbyła się coroczna akcja „Podaruj krew w IIILO”. W tej wspaniałej inicjatywie oddania krwi wzięło udział aż 47 osób. Część z nich postanowiła zrobić kolejny dobry uczynek

2019-06-11

Msza Święta na zakończenie roku 2018/2019

10 czerwca 2019 r. cała społeczność III Liceum Ogólnokształcącego zebrała się w zamojskiej katedrze, aby uczestniczyć we Mszy Świętej z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

2019-06-11

Wyniki konkursów o patronie

Protokół zbiorczy konkursów związanych z patronem III LO Cyprianem Kamilem Norwidem

2019-06-10