Szkolny Klub Wolontariatu wraz z biblioteką szkolną, organizują  Charytatywny kiermasz książek.

Dochody z kiermaszu zostaną przekazane na zakup upominków, z okazji Dnia Dziecka, dla wychowanków Domu Małego Dziecka w  Łabuniach.

W dniach 3, 4, 5 kwietnia, czyli od poniedziałku do środy, odbędzie się zbiórka książek atrakcyjnych, ciekawych, takich  które polecacie i którymi chcielibyście się podzielić z innymi!

Książki będziecie mogli nabyć za symboliczną kwotę 24 kwietnia 2017 roku, w dniu Światowego Dnia Książki
i Praw Autorskich.

Cała zabawa polegała będzie na tym, że zebrane pozycje zostaną opakowane w szary papier, aby osoba dokonująca zakupu, z dreszczykiem emocji, mogła odkryć jaką niespodziankę kryje w sobie paczka.

Jak cenne książki uda nam się zebrać, będziecie się mogli przekonać z dokumentacji fotograficznej umieszczonej na stronie naszej szkoły.